Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

11.10.2017

Як діяти закладам освіти в умовах реформування системи освіти

10 жовтня 2017 р. на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-нарада для керівників органів управління освітою районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад та директорів опорних закладів із теми «Організація діяльності і функціонування органів управління освітою та опорних закладів в умовах децентралізації».


Цей семінар-нарада – один із заходів, підпорядкованих реалізації проекту «Формування та розвиток професіоналізму керівників освіти регіону в умовах стратегічних змін як імператив мотиваційного менеджменту», ініційованого ректоратом інституту.


У роботі семінару-наради взяла участь і виступила заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Світлана Богатирчук-Кривко, яка акцентувала увагу на факторах забезпечення розвитку освітньої галузі Рівненської області в умовах реалізації Закону України «Про освіту» .


Ректор інституту Алла Черній презентувала кращі практики сервісного обслуговування закладів освіти в межах об’єднаних територіальних громад, акцентувала увагу на розширенні можливостей для створення ефективної системи менеджменту, підвищення якості освітніх послуг.


Начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Святослав Сидорук довів до відома присутніх положення нормативно-правового забезпечення функціонування опорних закладів в умовах освітніх змін.


Надія Мельник, проректор з науково-методичної роботи, висвітлила питання управлінського супроводу освітньої діяльності опорних закладів у контексті модернізаційних викликів.


Іван Вєтров, перший проректор інституту зупинився на основних змінах реформування системи освіти в Україні, зокрема які стосуватимуться  автономії закладів освіти, розширення їхніх освітніх можливостей у рамках імплементації Закону України «Про освіту».


Учасники семінару отримали від Відокремленого підрозділу «Центру розвитку місцевого самоврядування» у Рівненській області (керівник – Руслан Сивий) посібник з ефективного управління освітою в об’єднаних територіальних громадах «Нова школа у нових громадах», який сприятиме кращому усвідомленню зміни парадигми освіти, посиленню компетенцій виконавчих органів громад щодо підтримки секторальних реформ.


Завершився семінар діалогом: як розв’язувати організаційні, управлінські, методичні та інші завдання шкільної системи на місцевому рівні; окреслили виклики, які потребують нового рівня партнерства з громадськістю.Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка