Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

01.11.2017

Обласний проблемний семінар із теми «Формування предметних та ключових компетентностей через діяльнісний підхід у навчанні»

30 жовтня  2017 року, в рамках співпраці Рівненського обласного інституту післядипломної  педагогічної  освіти  та видавничої групи  «Основа»  (м. Харків), на базі Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Рівненської міської ради відбувся обласний проблемний семінар із теми «Формування предметних та ключових компетентностей через діяльнісний підхід у навчанні» за участю Маркової Ірини Сергіївни, головного редактора журналу «Математика  в школах України».

Понад 60 учасників семінару, серед яких учителі математики закладів освіти, керівники районних, міських методичних об’єднань учителів математики та методисти районних, міських методичних кабінетів, мали можливість почути змістовну інформацію та набути корисний досвід щодо шляхів формування предметних та ключових компетентностей учнів у навчанні математики.

Ірина Сергіївна, спираючись на думку сучасних науковців, презентувала колегам  власне бачення структури уроку з позицій діяльнісного підходу.

За результатами семінару учасники отримали сертифікати. Видавнича група «Основа» презентувала учасникам подарунки (методичні посібники, фахові журнали, дидактичні матеріали для організації навчального процесу з математики).

Організаторами обласного семінару виступили кабінети фізико-математичних предметів та управління навчальними закладами.

З презентаційними матеріалами семінару можна ознайомитися за посиланням.

Презентація Маркова І. С.Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ