Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

18.12.2017

Семінар-практикум вчителів української мови та літератури на Сарненщині

13 грудня 2017 року на базі Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся районний семінар-практикум вчителів української мови та літератури з теми «Розвиток ключових і предметних компетентностей учнів як шлях до формування інноваційної особистості». Метою семінару було ознайомитися з технологією роботи учителів української мови та літератури щодо формування ключових і предметних компетентностей учнів засобами інноваційних форм навчання.

Розпочала роботу семінару Стороженко Т.А., методист відділу освіти, молоді та спорту, яка ознайомила вчителів української мови та літератури з ключовими новелами Закону України про освіту та нормативно-правовою документацією, необхідною у роботі вчителів-словесників.

Наступним етапом роботи семінару стало ознайомлення з досвідом роботи вчителя Сарненського районного ліцею «Лідер» Любиш М.М. з теми «Розвиток ключових і предметних компетентностей учнів як шлях до формування інноваційної особистості».

Семінар-практикум продовжився практичною частиною. Вчителі І та ІІ кваліфікаційної категорії мали гарну нагоду відвідати урок української літератури у  9 класі, який провела вчитель Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Набухотна О.М.

На закінчення підведено підсумки роботи семінару-практикуму, який пройшов у творчий атмосфері в формі діалогу, а його учасники отримали багато корисної інформації для подальшої роботи.

Висловлюємо слова вдячності дирекції та вчителям української мови та літератури Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 за сприяння у підготовці та проведенні семінару.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика