Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Нарада директорів закладів загальної середньої освіти Сарненського району 26.12.2017

Нарада директорів закладів загальної середньої освіти Сарненського району

 

26 грудня 2017 року на базі ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти Сарненського району.

Розпочали нараду різдвяно-новорічними вітаннями вихованці фольклорного колективу «Вишиванка» Кричильської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Л. Куліша-Зіньківа (керівник Банацька Н.Т.), які стали переможцями етно-фестивалю «Віфлеємська зірка - 2017». З щирими вітаннями до них приєдналися начальник відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА Коркош Світлана Максимівна та директор ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» Морозюк Микола Петрович.

Під час наради були розглянуті  питання  щодо організації освітнього процесу в закладах освіти Сарненщини, основні положення  районного бюджету на 2018 рік, в частині освіти, озвучені підсумки проведення І та ІІ етапу Всеукраїнських учнівських  олімпіад  з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році в закладах освіти району, підведені підсумки роботи за 2017 рік та проведено нагородження переможців та учасників І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

За підсумками набраних балів, відповідно до протоколів засідання журі, переможцями I (районного) туру конкурсу «Учитель року - 2018»  стали:

- в номінації «Українська мова та література» - Пономаренко  Надія Миколаївна, вчитель Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;

- в номінації «Фізика» - Валюшко Юлія Віталіївна, вчитель Сарненського районного ліцею «Лідер»;

- в номінації «Фізична культура» - Титечко Василь Григорович, вчитель Коростської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Вітальною новорічно-різдвяною композицією завершили нараду студенти ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей».  

Відділ освіти, молоді та спорту Сарненської РДА дякує учнівському, педагогічному колективам та особисто директору Морозюку Миколі Петровичу за святковий настрій та теплий прийом.

Фотозвіт за адресою:

https://postimg.org/gallery/jjuk7q2o/


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова