Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Методичне об’єднання практичних психологів закладів дошкільної освіти у формі «круглого столу» на Сарненщині 12.01.2018

Методичне об’єднання практичних психологів закладів дошкільної освіти у формі «круглого столу» на Сарненщині

12 січня 2018 року на базі КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» відбулось методичне об’єднання практичних психологів закладів дошкільної освіти у формі «круглого столу» на тему «Новітні психологічні технології у вихованні дітей», метою якого було поглибити та систематизувати знання практичних психологів та соціальних педагогів щодо психолого-педагогічного супроводу дітей дошкільного віку з родин учасників АТО і внутрішньо переміщених осіб, а також ознайомити з основними напрямками  використання новітніх психологічних технологій у роботі з дітьми дошкільного віку.

Третяк Р.Ф., методист відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА, ознайомила  присутніх із методиками вивчення загальних тенденцій розвитку та виховання дітей дошкільного віку з родин учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб (методики, опитувальники,  спостереження) та надала методичні рекомендації щодо психолого-педагогічного супроводу таких дітей.

З арт-терапевтичними техніками в роботі з дітьми «групи ризику» ознайомила та презентувала практичні вправи Мельник І.К., практичний психолог ДНЗ №8 «Веселка».

Захарчук Т.М., практичний психолог ДНЗ №9 «Росинка» м. Сарни, продемонструвала використання методів пісочної терапії в закладі дошкільної освіти, а Меліщук І.В., практичний психолог ДНЗ №1 «Дзвіночок» м. Сарни, презентувала власний творчий досвід роботи.

За підсумками роботи прийнято методичні рекомендації.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика