Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар-практикум учителів трудового навчання (обслуговуюча праця) на Сарненщині 15.02.2018

Семінар-практикум учителів трудового навчання (обслуговуюча праця) на Сарненщині

12 лютого 2018 року на базі Ясногірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум учителів трудового навчання (обслуговуюча праця) з теми «Формування  предметної та ключових компетентностей на уроках та  позакласних заходах з трудового  навчання шляхом залучення учнів до проектної діяльності  як провідного засобу розвитку і навчання».

Робота семінару-практикуму розпочалась із виступу директора  Ясногірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Боровик О.М., яка  презентувала  діяльність навчального закладу. Також учасники семінару-практикуму відвідали виставку учнівських робіт «Красу ми творимо руками».

Цікаво і змістовно, з виконанням різноманітних теоретичних і практичних завдань, був проведений урок у 9 класі  «Виготовлення  запланованого виробу для власних потреб «Екологічне дерево» (вчитель трудового навчання Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ступенів Царук Н.М.).

Вчителі району взяли активну участь у виготовленні квітів із мандаринових шкірок та яєчних  лотків під час майстер-класу «Топіарій своїми руками»,  який провела Царук  Н.М.

Насичено, емоційно і цікаво пройшов позакласний захід «Масляна» за участю учнів  Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель  трудового навчання Вознюк Н.М). Під час заходу всі присутні ознайомились з різними технологіями приготування млинців і  скуштували їх на смак.

Відділ освіти, молоді та спорту висловлює слова щирої вдячності за допомогу в організації та проведенні семінару-практикуму директору Ясногірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Боровик Оксані Миколаївні та  педагогам закладу.

 

Фотозвіт за адресою:

https://postimg.org/gallery/g1dqj4a8/


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика