Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання Школи молодого керівника на Сарненщині 21.02.2018

Засідання Школи молодого керівника на Сарненщині

Нещодавно на базі ДНЗ №5 «Вербиченька» м. Сарни відбулось засідання Школи молодого керівника. Засідання проводилося з метою підвищення теоретико-практичного рівня професійної майстерності новопризначених керівників ДНЗ з охорони праці та пожежної безпеки.

Новопризначені керівники знайомилися з нормативними документами з питань охорони праці та пожежної безпеки в закладі дошкільної освіти, вчилися вести основну документацію, планувати і проводити заходи з безпеки життєдіяльності дітей.

Сергій Шахно, головний інспектор Сарненського РС ГУДСНС України в Рівненській області ознайомив присутніх з вимогами щодо забезпечення пожежної безпеки в закладах дошкільної освіти. На дотримання вимог з охорони праці в закладах дошкільної освіти звернули увагу запрошені: Драган Тамара Андріївна, інженер з охорони праці відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації та Зіньковський Олег Вікторович, страховий експерт з охорони праці.

Методист Сарненського районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Корень Валентина Адамівна довела до відома пристуніх порядок проведення розслідування нещасного випадку, що стався в закладі освіти.

Завідувач ДНЗ № 5 «Вербиченька»  м. Сарни Христопалова Валентина Павлівна поділилася досвідом роботи щодо здійснення контролю з охорони праці та безпеки життєдіяльності дітей в ДНЗ та введення основної документації, а  вихователь-методист Бартош Марія Євгеніївна розкрила питання щодо організації роботи з безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку.

Для молодих завідувачів закладів дошкільної освіти  була організована виставка наочних посібників з питань пожежної безпеки.  Також з ними було проведено тест з протипожежного мінімуму на тему: «Евакуація при пожежі».

Всі присутні переглянули в старшій групі №1 «Ромашка» квест «Юні пожежники».Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Електронні підручники