Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Володимиреччина гідно представлена в обласному турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» 26.02.2018

Володимиреччина гідно представлена в обласному турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018»

який проходив упродовж 21-23 лютого 2018 року.

За підсумками районного туру конкурсу  в обласних етапах участь брали Коцар Лариса Федорівна, учитель української мови та літератури Біленського НВК; Новак Іван Адамович, учитель фізики Малотелковицького НВК; Марковець Марія Василівна, учитель фізичної культури Суховільського НВК.

У перший день обласних випробувань конкурсанти проходили тестування з фахової майстерності, яке оцінювало знання учасників з фаху, методики викладання предмета, психології та методики; та виконували методичний практикум, у межах якого демонстрували вміння використовувати сучасні підходи у компетнтісному полі Нової української школи та обирати оптимальні прийоми, способи, методи та засоби навчання  для організації освітнього процессу в школі. За результатами цих конкурсних випробувань у кожній номінації обиралась вісьмірка конкурсантів, які проходили у наступний етап. Відрадно, що усі троє володимирецьких педагогів пройшли у свої «вісімки» і змагалися наступного дня, виконуючи практичну робту.

За підсумками випробування «Практична робота» у фінал вийшла Марія Василівна Марковець (номінація «Фізична культура»). Гідно пройшовши випробування «Навчальний проект» та «Урок» (в усіх конкурсних випробуваннях Марія Василівна тримала першість!), виборола перше місце у своїй номінації.

Варто відзначити належну методичну та практичну підготовку нашої конкурсантки районним методичним кабінетом в особі методиста Ошурко Марії Володимирівни та лауреата всеукраїнського туру конкурсу «Учитель року – 2012» у номінації «Фізична культура» учителя Великоцепцевицької загальноосвітньої школи Ярути Павлв Антоновича.

Вітаємо переможницю та щиро зичимо творчої наснаги для нових звершень!!! 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Цифрові лабораторії Ейнштейн