Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання районної Школи молодого вихователя на Сарненщині 26.02.2018

Засідання районної Школи молодого вихователя на Сарненщині

Соціальне здоров’я дитини – це насамперед її комфортне самопочуття в соціумі, яке досягається завдяки вмінню ефективно спілкуватися, проявляти турботу про інших, коректно і обґрунтовано відмовлятися від небезпечних для здоров’я пропозицій, доброзичливо взаємодіяти з однолітками та дорослими.

Саме підвищенню фахової майстерності молодих вихователів щодо реалізації змісту освітньої лінії «Дитина у соціумі»  було приурочено засідання районної Школи молодого вихователя, яке відбулося нещодавно у ДНЗ «Віночок» с. Гранітне.

Про формування соціального здоров’я дитини в умовах закладу дошкільної освіти та сім’ї розповіла слухачам школи Єленець Т.М. Вихователь Бурачинська О.В. показала молодим педагогам інтегроване заняття в середній групі «Був собі я» на якому продемонструвала вміння формувати в дітей свідоме ставлення до себе, необхідність у дотриманні норм культури поведінки та спілкування з однолітками, учила будувати взаємини на основі взаємодопомоги, дружби, толерантності.   У старшій групі вихователь Таргоній Ірина провела показове заняття «Я живу в Україні» на якому формувала у дітей уявлення про Україну як суверенну державу, виховувала любов та інтерес до рідної держави. Практичний психолог Опалько В.П. продемонструвала молодим вихователям рефлексійні кола ранкового спілкування, а вихователь Яцкевич Н.С. розповіла про шляхи покращення організації ранкового прийому в закладі дошкільної освіти за допомогою впровадження різноманітних сучасних форм роботи з дітьми. Про форми роботи з дітьми за освітньою лінією «Дитина у соціумі» ознайомила присутніх вихователь Єленець Л. М., а вихователь Федорова Л.В. визначила складові соціальної компетентності дитини.

Молоді вихователі ознайомилися з досвідом роботи вихователя ДНЗ № 8 «Веселка» М. Сарни Нікуліної Л.М. з теми «Формування соціальної компетентності у дітей дошкільного віку.

Всім учасникам школи молодого  вихователя були надані методичні рекомендації щодо організації роботи з освітньої лінії «Дитина у соціумі».


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Електронні підручники

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова