Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Батьківські збори за філіжанкою кави на Дубенщині 01.03.2018

Батьківські збори за філіжанкою кави на Дубенщині

Класний керівник 5-Б класу Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району,Токар Валентина Іванівна, провела в оригінальній формі батьківські збори за філіжанкою кави.
Під час тренінгу вчитель продемонструвала присутнім батькам, як можна у незвичній формі організувати співпрацю, які вибрати форми роботи, методи і цікаві вправи для залучення батьків до співбесіди. Валентина Іванівна провела з батьками дуже зворушливу вправу «Скринька почуттів», адже дитина – дзеркало життя своїх батьків, і ми маємо зробити все, щоб дитинство і майбутнє наших дітей було прекрасним. “Не слід забувати про те, що тільки «покращуючи» себе можна допомогти дитині і тим самим вдосконалюватись разом із нею” - наголосила вчителька. 
Кожен із присутніх із цієї зустрічі виніс для себе багато нових ідей, які допоможуть у плідній співпраці школи та батьків, що є невід’ємною частиною благотворного впливу на виховання дитини і запорукою гармонійного розвитку особистості. На завершення батьки отримали філіжанку оригінальних порад від класного керівника.

Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика