Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

20.02.2018

Конкурс-ярмарок методичних

16 лютого на базі районного Центру дітей, юнацтва і молоді, як підсумок педагогічної творчості педагогів району, було проведено конкурс-ярмарок методичних доробок у рамках проведення І (районного) туру ХУ обласного конкурсу- ярмарку педагогічної творчості. Цього року на конкурс надійшла 71 робота вчителів із 9 номінацій: «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Спеціальна освіта», «Географія», «Художня культура», «Математика», «Фізика», «Інформатика» та «Інформаційні технології у освітньому процесі». В номінації «Економіка» не взяв участі жоден учитель.

   Найбільше робіт було представлено в номінаціях «Початкова освіта» - 19 посібників  та «Математика» - 13 посібників. Найвищу  активність проявили педагоги з Гощанської, Бабинської ЗОШ І-ІІІ ст., Малинівського, Бугринського НВК, КУ «Гощанський РМК», Тучинського закладу дошкільної освіти, які представили найбільшу кількість робіт у різних номінаціях. Лідером по кількості переможців і лауреатів стала Гощанська школа.

   Присутні ознайомилися з доробками колег, а переможці конкурсу презентували свій досвід роботи, який є актуальним у період реформування української школи, адже вони працюють на випередження. Виступи вчителів продемонстрували їх високий рівень володіння сучасними технологіями освітнього процесу та самобутню творчість.

   Роботи, які отримали на районному етапі конкурсу-ярмарку І-ІІІ місця, будуть представлені в обласному турі. Побажаємо їм успіхів!


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика