Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

«Спортивна зима у закладах освіти Мирогощанської громади» 02.03.2018

«Спортивна зима у закладах освіти Мирогощанської громади»

        Якщо впродовж зими ти не виліпив хоча б одного малесенького сніговичка у дворі, фортеці чи крижаної хатинки, не побудував гірки, то можеш вважати, що зима пройшла даремно.     

        Впродовж грудня 2017 року – лютого 2018 року в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах Мирогощанської сільської ради проводились конкурси «Зимова фортеця», «Сніговик FEST» та «Зимові рекорди» у рамках Всеукраїнських заходів «Спортивна зима».     

      Такі змагання вже стали звичними для учнів багатьох навчальних закладів. Між дошкільнятами щозими проводиться конкурс «Зимова фортеця», учасники якого повинні облаштувати максимально довгу снігову фортецю висотою не нижче одного метра. Загалом у змаганнях зі спорудження фортець взяли участь 38 вихованців закладів дошкільної освіти громади. Кращу фортецю вибудували дошкільнята Княгининського та Листвинського ДНЗ.

     Зимові розваги, змагання на свіжому повітрі є улюбленим заняттям дітлахів. Оскільки снігу цьогоріч взимку  випало не дуже багато, тому використовується будь-яка можливість покататись, позмагатись на ковзанах, санях та лижах. Загалом у конкурсі «Зимові рекорди» взяли участь 19 учнів із 2 загальноосвітніх навчальних закладів.

       Ліплення сніговиків - зимова розвага, яка дає заряд позитивних емоцій та спортивного азарту, а також – це весело, цікаво і корисно для здоров’я!   Впродовж  лютого, з метою стимулювання дітей молодшого шкільного віку до організованої рухової активності у процесі відпочинку та пропаганди здорового способу життя,  52 учні закладів освіти Мирогощанської сільської ради взяли участь у конкурсі «Сніговик FEST». Переможцем у даній номінації стала дружна шкільна родина учнів початкових класів Княгининської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.                                                       

     Вітаємо переможців!

  


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Цифрові лабораторії Ейнштейн