Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання творчої групи практичних психологів на Сарненщині 03.03.2018

Засідання творчої групи практичних психологів на Сарненщині

2 березня 2018 року на базі КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді»  відбулось засідання творчої групи практичних психологів з теми «Збереження психічного здоров’я дітей дошкільного віку та молодших школярів».

Засідання розпочала Третяк Р.Ф., методист відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА, яка ознайомила присутніх з проблемою збереження психічного здоров’я учасників освітнього процесу.

Комар М.В., керівник творчої групи, практичний психолог Коростської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, наголосила на актуальності проблеми формування психічного здоров’я дітей дошкільного віку та молодших школярів.

Учасники засідання обговорили використання різноманітних технологій та видів робіт на заняттях психолога з дітьми по збереженню психічного здоров’я та презентували робочі матеріали за темою.

Зокрема, Євгейчук Г.І., практичний психолог Вирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ознайомила присутніх із методикою проведення  практичного заняття для учнів початкових класів з теми «Розвиток психічних процесів», а  Рибачок В.А., практичний психолог Ремчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, розвивального заняття з учнями 3 класу з теми «Подаруй радість навколишнім». Зайцева Ю.М., практичний психолог Люхчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів презентувала просвітницьке заняття для дітей 1-4 класів з теми  «Королівство внутрішнього світу», а Сорока В.М., практичний психолог Кричильської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,  розвивальне заняття з учнями початкових класів з теми «Пізнавайко». Павлюк А.В., практичний психолог ДНЗ №6 «Казка» м. Сарни представила  заняття з формування навчально-пізнавальної діяльності для дітей старшого дошкільного віку, а Мельник І.К., практичний психолог ДНЗ №8 «Веселка» м. Сарни, розвивальне заняття для дітей старшого дошкільного віку «Я хочу вчитися у школі». Захарчук Т.М., практичний психолог ДНЗ №9 «Росинка» м.Сарни поділилася досвідом проведення  корекційно-розвивальних занять з курсу «Цікава психологія для малюків».

Учасниками творчої групи були розроблені методичні рекомендації з профілактичної та корекційно-розвивальної роботи з метою збереження психічного здоров’я учасників освітнього процесу.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Цифрові лабораторії Ейнштейн