Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання інтервізійної групи практичних психологів на Сарненщині 05.03.2018

Засідання інтервізійної групи практичних психологів на Сарненщині

3 березня 2018 року на базі КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді»  відбулось засідання інтервізійної групи практичних психологів з теми «Проблема насильства в сучасному світі».

Засідання розпочала Третяк Р.Ф., методист відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА, яка акцентувала увагу присутніх на проблемі насильства в освітньому середовищі та ознайомила з результатами, проведеного в навчальних закладах району, анкетування «Насильство в учнівському середовищі».

Жученя Н.М., керівник інтервізійної групи, практичний психолог Тріскинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, наголосила на актуальності проблеми насилля серед учнівської молоді.

Лазарець О.Л., практичний психолог Тинненської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів розкрила питання насильства над дітьми з боку дорослих та однолітків.   

Сосюк О.В., практичний психолог СШР №5 м.Сарни, розповіла про особливості надання психологічної допомоги в кризових ситуаціях.

Учасники засідання обговорили використання різноманітних технологій та видів робіт психолога та соціального педагога з учасниками освітнього процесу по профілактиці насильства в учнівському середовищі.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика