Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар-практикум вчителів природознавства ЗЗСО Сарненського району 15.03.2018

Семінар-практикум вчителів природознавства ЗЗСО Сарненського району

14 березня 2018 року на базі Федорівської ЗОШ  І-ІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів природознавства ЗЗСО району з теми «Як ефективно навчати змінювати та змінюватись». Учасники мали змогу відвідати урок природознавства у 5 класі, вчителя  Федорівської ЗОШ І-ІІ ступенів Павлушко Тетяни Іванівни, який проведений з урахуванням вимог до сучасного уроку.

Цікавим став для педагогів тренінг «Формування навичок критичного мислення на уроках природознавства», який провела вчитель Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, керівник районного методичного об’єднання вчителів біології, екології, основ здоров’я, природознавства Морозюк Оксана Євгеніївна.

Методист РМК Муляр Світлана Петрівна звернула увагу на необхідність використання сучасних підходів до уроку, використання технологій навчання, що стимулюють розвиток креативності учнів, створення комфортного середовища на уроці, в якому учень і вчитель спілкуються як особистості, цінуючи унікальність і своєрідність одне одного, на важливість співробітництва вчителя і учнів на різних етапах уроку.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика