Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар-практикум вихователів ДНЗ району на тему «Використання прийомів мнемотехніки в розвитку пам’яті та мовлення дошкільників» на Сарненщині 19.03.2018

Семінар-практикум вихователів ДНЗ району на тему «Використання прийомів мнемотехніки в розвитку пам’яті та мовлення дошкільників» на Сарненщині

З метою ознайомлення педагогів-дошкільників з системою методів та прийомів, що забезпечують ефективне запам’ятовування, збереження та відтворення інформації методом мнемотехніки 13 березня 2018 року на базі ДНЗ № 6 «Казка» м. Сарни відбувся семінар-практикум вихователів ДНЗ району на тему «Використання прийомів мнемотехніки в розвитку пам’яті та мовлення дошкільників».

Вихователь-методист ДНЗ № 6 м. Сарни Мельник Т.І. ознайомила присутніх з сучасною технологією ефективного засвоєння інформації - мнемотехнікою. Вихователь Смолева К.О. розповіла про основні прийоми мнемотехніки, які використовуються в освітньому процесі для розвитку зв’язного мовлення дошкільників, а Іваницька Т.Г продемонструвала використання мнемотаблиць для артикуляції звуків.

У практичній частині учасники семінару-практикуму переглянули інтегровані заняття з використанням елементів мнемотехніки:

-                   заняття з освітньої лінії «Дитина у світі культури» в старшій групі № 1  «В гостях у бабусі Казкарки», вихователь Стельмах Т.С.;

-                   з пріоритетом пізнавального і мовленнєвого спрямування в старшій групі   № 2 «Подорож у часі», вихователь Шолота Н.М.

На показових заняттях педагоги створили сприятливу емоційну атмосферу, використали доступні і цікаві для дітей прийоми навчання, елементи ІКТ, доречно використали сюрпризні моменти, фізкультхвилинки, прислів’я, загадки, казки, вірші, ігри. 

Присутні  переглянули виставку методичної літератури та навчально-дидактичних посібників з використанням мнемотехніки.

На завершення заходу вихователі закладів дошкільної освіти району творчо працювали в «Майстерні мнемотехніки», де вчилися складати мнемоквадрати, мнемодоріжки та мнемотаблиці до віршів, загадок, казок і т.д. 

Всім учасникам семінару буди надані методичні рекомендації та правила роботи з мнемотехнікою.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Електронні підручники