Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Перемога у третій науково-методичній конференції «Шляхи збереження і зміцнення здоров’я» 23.03.2018

Перемога у третій науково-методичній конференції «Шляхи збереження і зміцнення здоров’я»

15 березня 2018 року в навчально-науковому інституті охорони здоров’я Національного університету водного господарства та природокористування м. Рівне пройшла ІІІ науково-методична конференція «Шляхи збереження і зміцнення здоров’я», в якій взяли участь школярі 5-11 класів з 40 закладів загальної середньої освіти Рівненської області.

Всі учні перед конференцією надіслали статті для публікації в збірнику наукових праць, на конференції вони доповідали результати своїх перших досліджень, демонстрували презентації. На науково-методичній конференції було представлено велику кількість доповідей різних напрямків, які стосуються здоров’я та рухової активності. Всі доповіді супроводжувалися мультимедійними презентаціями, роботи оцінювали дві команди авторитетних журі.

Конференція пройшла в дружній, доброзичливій, теплій атмосфері, в результаті якої всі учасники отримали хороші емоції, заряд енергії, велику кількість цікавої інформації про шляхи збереження і зміцнення здоров’я.

Серед учнів 10-11-их класів було визначено два І-ших місця, одне з яких заслужено зайняла  Мельник Катерина (Городецький НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Володимирецької районної ради, вчитель Кухоцька Тетяна Миколаївна, керівник гуртка «Маршрут безпеки»).

Після закінчення конференції всі учасники отримали сертифікати, програми конференції, а переможці за кращі роботи були нагороджені кубками та цінними подарунками. Також були відзначені та нагороджені всі наукові керівники учасників – вчителі шкіл.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка