Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар-тренінг із теми «Використання технологій Web 2.0 у педагогічній діяльності вчителя математики» на Сарненщині 16.03.2018

Семінар-тренінг із теми «Використання технологій Web 2.0 у педагогічній діяльності вчителя математики» на Сарненщині

14 березня 2018 року у приміщенні кабінету інформатики корпорації "Братерство без кордонів" відбувся семінар-тренінг із теми «Використання технологій Web 2.0 у педагогічній діяльності вчителя математики» за участі методиста кабінету фізико-математичних предметів Пекарської Лариси Володимирівни і методистів кабінету інформаційно-комунікаційних технологій Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Горницької Оксани Вікторівни та Тимощук Оксани Петрівни.

Упродовж семінару-тренінгу вчителі зареєструвалися як учасники у спільноті «Сервіси Google в освіті» https://plus.google.com/u/0/communities/114779115822263143914 , здобули навички створення та зберігання документів на Google-диску, створювали опитувальники шляхом використання Google-форми. Розвинули вміння у побудові вікторин, використовуючи сервіс https://kahoot.it . Педагоги отримали початкові навички використання математичних додатків для мобільних телефонів PhotoMath, Math42.

На завершення учасники заходу виконали рефлексію із застосуванням віртуальної онлайн-дошки Linoit, на якій прикріпили електронні стікери із враженнями від роботи за темою зустрічі https://goo.gl/hG1AKU .


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Цифрові лабораторії Ейнштейн