Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар-практикум учителів історії на Сарненщині 23.03.2018

Семінар-практикум учителів історії на Сарненщині

21 березня 2018 року на базі Вирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум учителів історії на тему «Формування інформаційної компетентності учнів засобами інформаційно-комунікативних технологій при вивченні історії».

Розпочався семінар щирими привітаннями, які лунали з уст учнів Вирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – зворушливими до глибини душі віршами, милозвучними піснями, сповненими національних ідей та любов'ю до Батьківщини.

Івашина Оксана Василівна, методист РМК відділу освіти, молоді та спорту ознайомила учасників семінару з планом роботи, наголосила, що одним із головних завдань освіти сьогодні є не просто формування носія знань, а насамперед творчої особистості, яка вміє застосовувати набуті знання і вміння, працювати з інформаційними ресурсами, що є необхідною умовою успішної діяльності у будь-якій сфері суспільного життя та інноваційного розвитку суспільства загалом. Використання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) докорінно змінює роль і місце педагога та учня в навчальному процесі, забезпечує реалізацію індивідуального підходу в навчанні. У такій моделі вчитель перестає бути просто «ретранслятором» знань, а є співтворцем сучасних технологій навчання.

Досвідчений педагог Вирівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ковальчук А.В.,  розповів  про власні творчі надбання  у вивченні історії України в 11 класі, познайомив  присутніх із візуальними джерелами, які необхідно знати учням випускних класів при підготовці до ЗНО з історії України, та з типологією тестів ЗНО. Присутні  обмінялися досвідом  підготовки учнів до ДПА з історії у формі ЗНО.

Практична частина семінару також була різнобарвна і насичена, ілюструвала тему семінару. Учасники семінару відвідали показовий урок історії України в 11 класі на тему «Україна в умовах незалежності (1991-2008 рр.)», на якому свою професійну майстерність, високий рівень професіоналізму вчителя продемонстрував Омельковець В.З., вчитель  історії  Вирівської   ЗОШ І-ІІІ ст., де вдало поєднав  науковість викладу з досконалим  умінням використання ІКТ.

Продовжила семінар Валько І.О., вчитель Ремчицької ЗОШ І-ІІІ ст., яка провела цікавий та змістовний тренінг «Впровадження  наскрізних змістових ліній в практичну роботу вчителя історії».

Яскравим підсумком семінару став позакласний виховний захід «Люблю я свій народ, ціную його звичаї», який підготувала Кузьмич Н.Ю. вчитель історії Вирівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів. Під час виховного заходу, учасники семінару, забули повсякденні турботи і з великим задоволенням дякували виступаючим гучними оплесками.

Хочемо висловити найтепліші слова вдячності учням, вчителям і адміністрації школи за організовані заходи для вчителів історії.

Сподіваємося, що кожний семінар буде залишати в гостей стільки ж приємних вражень.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Електронні підручники