Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар-практикум вчителів художньо-естетичного циклу на Сарненщині 27.03.2018

Семінар-практикум вчителів художньо-естетичного циклу на Сарненщині

22 березня 2018 року на базі Тинненської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум вчителів художньо-естетичного циклу з теми «Художньо-педагогічні технології у викладанні мистецьких дисциплін. Фасилітована бесіда». Дана тема є однією із складових впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти, а також нових програм з мистецьких дисциплін.

Робота розпочалась з музичного привітання гостей та вручення кожному учаснику солодкого подаруночка у формі пташечки на  згадку про відвідування закладу.  З побажаннями всім плідної праці під час проведення семінару до вчителів звернувся директор школи Володимир Титечко, який  презентував досягнення та плани колективу навчального закладу, провів екскурсію до історико-етнографічного музею «Берегиня» та екскурсію навчальним закладом.

Семінар розпочався із теоретичної частини на якому Івашина О.В., методист РМК відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА ознайомила  присутніх із планом роботи та налаштувала на плідну співпрацю в атмосфері творчості, Бакунець А.Ю., вчитель музичного мистецтва Тинненської ЗОШ І-ІІІ ступенів поділилася досвідом роботи  з теми «Фасилітована дискусія як форма педагогічного спілкування у викладанні мистецьких дисциплін», Охріменко Т.Ю., голова МО, вчитель Яринівської ЗОШ І-ІІ ступенів  розкрила про «Особливості реалізації галузі «Мистецтво» в умовах впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

У практичному модулі учасники семінару відвідали:

1.                Інтегрований урок у 4 класі з елементами тренінгу «Дружба і мир поряд ідуть» - Артюшок Т.А., вчитель початкових класів Тинненськоїї ЗОШ   І-ІІІ ступенів.

2.                Інтегрований урок у 5 класі з використанням методу фасилітованої дискусії та ігрових технологій «Світ вокальної музики». Бакунець А.Ю., вчитель музичного мистецтва Тинненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

3.                Тренінг для вчителів  - «Віртуальна подорож в Лувр» - Шмалюх Р.В., вчитель художньої культури Тинненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Присутні педагоги відмітили вдалий вибір теми, насичену робочу програму проведеного заходу.

Учасники семінару висловлюють щиру вдячність дирекції школи та вчителям мистецьких дисциплін за високу підготовку та проведення змістовного та цікавого семінару.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Цифрові лабораторії Ейнштейн

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Електронні підручники