Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Юні знавці Біблії 30.03.2018

Юні знавці Біблії

  У вівторок 27 березня 2018 року на базі Володимирецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1   відбувся  районний етап учнівської олімпіади «Юні знавці Біблії», яка була  проведена  за сприяння обласного управління освіти і науки облдержадміністрації та Міжнародного Благодійного Фонду « Мир».

Відкрив олімпіаду віце-президент з питань освітніх проектів Міжнародного Благодійного Фонду «МИР» Скоропляс Сергій Валерійович, який наголосив на важливість духовно-морального виховання молоді у сучасному світі: «Саме тому ми започатковуємо олімпіаду «Знавці Біблії», мета якої — виховання духовної особистості на біблійних цінностях».

Незважаючи на те, що християнська етика вивчається у навчальних закладах за рахунок варіативної складової навчальних планів, а в ряді шкіл вона взагалі не вивчається, позмагатися на  краще знання  Слова Божого виявили бажання  180 школярів 3-11 класів  із 31 загальноосвітнього навчального закладу району.

Найчисельнішими виявилися команду школярів: Володимирецького НВК « ЗОШ І-ІІІ ст – ДНЗ» ( 9 учнів), Кідрівського НВК « ЗОШ І-ІІІ ст – ДНЗ» ( 23 учнів), Сопачівського НВК « ЗОШ І-ІІІ ст – ДНЗ» ( 9 учнів), Собіщицької ЗОШ І – ІІІ ст. ( 10 учнів), Старорафалівської ЗОШ І-ІІІ ст. ( 9 учнів).

Після офіційного відкриття  школярі  з відповідальністю приступили до виконання завдань олімпіади.

Організатори ще раз переконуються, що такі заходи необхідні у наш час для дітей і молоді, адже вони сприяє духовному розвитку юного покоління та майбутнього нашої держави.

Отож, чекаємо офційних результатів за посиланням  olimpiada.rv.ua


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова