Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

А НА САРНЕНЩИНІ ЗІБРАЛИСЯ ДВА РАЙОНИ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ОБРАТИ КРАЩИХ ЗНАВЦІВ БІБЛІЇ 02.04.2018

А НА САРНЕНЩИНІ ЗІБРАЛИСЯ ДВА РАЙОНИ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ОБРАТИ КРАЩИХ ЗНАВЦІВ БІБЛІЇ

28 березня 2018 року на базі Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 зібралося понад 200 учнів із Сарненського та Рокитнівського районів для того, щоб написати олімпіаду «Знавці Біблії».

Участь в олімпіаді є добровільною та безкоштовною. Тому, надзвичайно приємно вражає те, що в кожному районі є значна кількість дітей, яким Книга Біблія є цікавою і вони активно вивчають її вдома.

«Олімпіада «Знавці Біблії» на Сарненщині відбувається вперше. Ми сподіваємося, що кількість учасників щороку буде збільшуватися», — наголосила на офіційному відкритті олімпіади Світлана Максимівна Коркош, начальник відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації.

До всіх учасників з вітальним словом виступив головний організатор обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії» серед закладів загальної середньої освіти Рівненської області, віце-президент з питань освітніх проектів Міжнародного благодійного фонду «МИР» Сергій Валерійович Скоропляс, котрий зазначив: «Ми впевнені, що такі конкурси сприятимуть більшій зацікавленості дітей у вивчені Святого Письма, допоможуть зростанню духовного рівня у суспільстві. Адже таке виховання дітей та молоді — це процес засвоєння традиційних для українського народу біблійних духовно-моральних цінностей і використання їх у своїй поведінці та життєдіяльності».

«Приємно, що такий захід, який відбувається вперше в Сарненському районі проходить саме у нашій школі №4. Саме такі конкурси вчать наше підростаюче покоління бути добрими, співчутливими, і саме головне – люблячими», — зауважила директор Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Тетяна Марківна Василенко.

Також до слів привітання долучився старший пресвітер Української Церкви Християн Віри Євангельської Сарненського району Олександр Миколайович Кузьмич, котрий наголосив: «Процес становлення й життєдіяльності суспільства та особистості значною мірою залежить від духовно-морального виховання, а могутність, процвітання і державна безпека незалежної України — від духовно-морального й інтелектуального стану громадянського суспільства».

На завершення, магістр богослов’я, пастор Української Церкви ХВЄ Володимир Іванович Гульчук, котрий побажав усім учасників успіхів та наголосив на важливості Біблії в житті кожного християнина: «Не зупиняйтеся на досягнутому, але крокуйте вперед із Біблією по житті!».

По завершенню написання олімпіадних завдань усі учасники мали змогу безкоштовно пообідати та відправилися додому в очікуванні результатів.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Електронні підручники