Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар-практикум вихователів груп з короткотривалим режимом роботи на Сарненщині 02.04.2018

Семінар-практикум вихователів груп з короткотривалим режимом роботи на Сарненщині

Нещодавно на базі ДНЗ (ясла садок) комбінованого типу № 9 «Росинка» м. Сарни відбувся семінар-практикум вихователів груп з короткотривалим режимом роботи з теми: Організація освітнього процесу з дітьми старшого дошкільного віку за оновленою програмою «Впевнений старт».

Учасники семінару ознайомилися з програмно-методичним комплектом «Впевнений старт», який забезпечує якісну переддошкільну освіту та включає в себе: «Книгу вихователя», «Книгу дошкільника», «Книгу для батьків» та «Альбом з художньо-творчої діяльності».  

Вихователі вчилися планувати та організовувати освітній процес за оновленою програмою, практично по-новому проживати один день з дітьми. Педагоги ДНЗ № 9 м. Сарни, зокрема: Чинча А.В, вихователь-методист; Городнюк Н.Ф., вихователь;  Бортнік О.В., учитель-логопед; Захарчук Т.М., практичний психолог, які першими почали використовували програмно-методичний комплект «Впевнений старт»,  охоче ділилися своїм досвідом роботи, давали поради щодо роботи з дітьми та батьками.

Присутні переглянули в старшій групі інтегроване заняття з пріоритетом мовленнєвого розвитку «Правила шкільного життя» (показ вихователя Городнюк Н.Ф.), відеозапис роботи батьків з дитиною вдома за навчальним посібником «Книга дошкільника», а також взяли активну участь у різноманітних ігрових вправах, які пропонують автори програми «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку.

Всім вихователям було надано методичні рекомендації та рекомендовану літературу.  


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика