Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Районний семінар-практикум музичних керівників закладів дошкільної освіти на Сарненщині 02.04.2018

Районний семінар-практикум музичних керівників закладів дошкільної освіти на Сарненщині

27 березня 2018 року на базі ДНЗ № 4 «Сонечко» м. Сарни відбувся районний семінар-практикум музичних керівників закладів дошкільної освіти з теми: Розвиток творчого потенціалу дошкільників засобами музичного мистецтва.

Вихователь-методист ДНЗ № 4 м. Сарни Грушецька О.Ю. звернула увагу присутніх на необхідність створення сприятливих умов для прояву творчих здібностей кожної дитини у різних видах музичної діяльності. 

Всіх музичних керівників приємно вразив дитячий мюзикл «Подорож краплинки» у виконанні маленьких акторів, який організувала і провела Москалик Людмила Іванівна.  Дошкільнята за допомогою рухів та пластики вміло перетворювалися на хмаринок, квіти, струмочок, рибки, медуз.

Плідною була робота музкерівників у творчій майстерні. Під керівництвом Кедрич О.А, музкерівника ДНЗ № 8 м. Сарни, вони виконували підготовчі вправи, що сприяють розвитку ритмічного відчуття у дітей, зокрема: вели ритмічний діалог, грали  гру «Відгадай пісню за ритмом», імпровізували ритмічний малюнок. Музкерівник ДНЗ № 4 м. Сарни Москалик Л.І. ознайомила з різними видами музичних ігор, таночків, вправ, що сприяють  розвитку музично-рухової творчості дошкільників, а на закріплення виконала з учасниками семінару імпровізований танок. Справжній майстер-клас показала музкерівник ДНЗ № 5 м. Сарни Симончук І.В. з розвитку у дітей пісенної творчості.  Музкерівники виконували різноманітні дихальні вправи, розспівки, творчо підходили до розучування  пісні.  Під керівництвом музкерівника ДНЗ № 6 м. Сарни Матюши  Б.Ю. педагоги вчилися творчому музикуванню на дитячих музичних інструментах. За допомогою нетрадиційних музичних інструментів, які виготовила Богдана Юріївна власноруч з різних покидькових матеріалів вони  озвучили казку «Рукавичка».

Наприкінці зустрічі методист Сарненського РМК відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації Корень В.А. підвела підсумки семінару-практикуму та ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями.

Фотозвіт за адресою:

https://postimg.org/gallery/htrueits/


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ



DB query error.
Please try later.