Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Робоча зустріч, вчителів початкових класів Сарненського району 06.04.2018

Робоча зустріч, вчителів початкових класів Сарненського району

Педагоги Сарненщини активно готуються до шкільної реформи. Впевнено, крок за кроком, крокують до Нової української школи. Доказом цього є робоча зустріч, вчителів початкових класів району, Клесівської ОТГ, які з 1 вересня 2018 року навчатимуть учнів 1-го класу та вихователів підготовчої групи дитячих садочків, яка нещодавно відбулася в КЗ «Сарненський районний Будинок культури». Захід відбувся за сприяння районного методичного кабінету та за участі методиста Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України, учителя початкових класів ЗОШ №17 м. Біла Церква Київської області Копосова Павла Германовича.

П.Г. Копосов під час майстер-класу «Удосконалення методів і форм роботи на уроках математики через  впровадження на практиці сучасних інтерактивних технологій в початковій школі» ознайомив початківців району з образною ігровою методикою вивчення складу чисел першого десятка, додаванням та відніманням в межах 10 та з роботою над задачами в 1-ому класі. Павло Германович зацікавив вчителів системою вправ для засвоєння дітьми таблиць додавання і віднімання в межах 10. Завдяки даній системі у першокласників сформуються міцні обчислювальні навички з опорою на ейдотехніку та асоціативний спосіб запам’ятовування цифр та числових даних.

Всі учасники майстер-класу мали змогу придбати робочий зошит «Обчислюємо залюбки. Додавання і віднімання в межах 10. Образна ігрова методика. 1 клас»

Додаткові матеріали за адресою:

http://osvita.sarny-rda.gov.ua/%D1%81%D0%B5%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%BA%D1%83%D0%BC%D0%B8/


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка