Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар-практикум вчителів основ християнської етики на Сарненщині 25.04.2018

Семінар-практикум вчителів основ християнської етики на Сарненщині

25 квітня 2018 року на базі Люхчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів основ християнської етики з теми «Науково-методичний супровід самоосвітньої компетентності вчителів курсів духовно-морального спрямування щодо формування в учнів потреби самовдосконалення шляхом виховання духовності на уроках християнської етики».

   Як зазначила методист відділу освіти, молоді та спорту О.В. Івашина, метою цього заходу є виховання моральних цінностей і життєвих орієнтирів особистості, а також культури її поведінки на засадах загальнолюдських цінностей та історичних надбань українського народу.

  Вчителі курсів духовно-морального спрямування поділилися досвідом покращення викладання дисциплін морально-духовного спрямування, використанням ситуативного матеріалу на уроках християнської етики.

В ході практичного блоку учасники семінару відвідали урок у 6 класі «Наполегливість у добрих справах» вчителя Круглик – Іздепської К.О. та виховного заходу у 8 класі «Шануй батька й матір» вчителя Заєць Н.С., на яких творчо працюючі вчителі вміло формували потребу самовдосконалення учнів.

На завершення семінару цікавим для учасників виявився тренінг «Морально-духовні цінності», який провела вчитель християнської етики Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ступенів Колядич Т.М.

 «Наше суспільство знаходиться в глибокій духовно-моральній кризі, та, незважаючи на всі негаразди, ми маємо переконати своїх учнів, що людина приходить в цей світ для добрих справ, що ми повинні гідно продовжувати традиції наших пращурів, бути порядними, щирими і благородними, чутливими і милосердними до всіх оточуючих. На яскравих життєвих прикладах ми маємо давати характеристику вчинків, щоб діти чітко розуміли - це добре, а це – погано» - до такого висновку дійшли вчителі курсів духовно-морального спрямування.

Фотозвіт за адресою:

https://postimg.cc/gallery/2er75qftc/


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Електронні підручники

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика