Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар-практикум для вчителів 3-іх класів на базі Тинненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 26.04.2018

Семінар-практикум для вчителів 3-іх класів на базі Тинненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Яскраві «мурали» та медіатеки з вай-фаєм, пандуси та інтерактивні дошки, мобільні робочі місця та енергоефективні фасади, лабораторне обладнання та «класи без стін» – чого тільки не знайдеш у мережі за тегом «новий освітній простір». Зорієнтуватись у цьому потужному потоці інформації не так вже й просто. Начебто й очевидно, що освітній простір – це матеріальні засоби освіти: архітектура та інтер'єр шкільної будівлі, меблювання та обладнання, різноманітне навчальне приладдя тощо. Неочевидним є інше: яким чином цей «освітній простір» взаємодіє із власне педагогічною складовою, зі змістом, формами та методами освітньої діяльності? Що з того, що пропонується як новація, є дійсно потрібним у сучасній школі, а що є лише швидкоплинною модою чи давно відкинутим результатом невдалого експерименту? Якими є принципи створення сучасного освітнього простору? Врешті, який освітній простір може вважатись «сучасним» чи «новим», а який таким не є?

Відповіді саме на ці запитання й давали педагоги закладів загальної середньої освіти Сарненського району 25 квітня 2018 року на семінарі-практикумі для вчителів 3-іх класів на базі Тинненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.

Разом з методистом відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації Оверчук Оленою Богданівною педагоги детально опрацювали нормативно-правову базу Нової української школи в частині, що стосується створення освітнього простору, переглянули фотоматеріали з виставки-презентації засобів навчання та навчального обладнання, яка відбулася у Вінниці.

Родзинками своєї педагогічної діяльності поділилися вчителі Тинненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дячук Н.Й., Горбатюк В.В. та Чернишова О.І. Вчителька початкових класів Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Матвієнко Н.С. ознайомила присутніх з власним досвідом створення освітнього простору в закладі освіти.

На завершення семінару-практикуму учасники обмінялися думками з питань щодо створення освітнього середовища в умовах Нової української школи та отримали методичні рекомендації.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика