Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар-практикум за участю вихователів різновікових груп на Сарненщині 25.04.2018

Семінар-практикум за участю вихователів різновікових груп на Сарненщині

24 квітня 2018 року на базі  ДНЗ «Сонечко» с. Любиковичі відбувся семінар-практикум за участю вихователів різновікових груп з теми  «Організація освітнього процесу в різновіковій групі».

Під час засідання вихователі ознайомилися з інтерактивними методами навчання при формуванні навичок мовленнєвої взаємодії старших дошкільників, розглянули використання методів ТРВЗ з розвитку зв’язного мовлення, переглянули дидактичні ігри та навчальні посібники, які педагогічні працівники дошкільного закладу «Сонечко» с. Любиковичі використовують при ознайомленні дітей з природним довкіллям та розвитку зв’язного мовлення. Долід І.П., вихователь ДНЗ «Сонечко» с. Ремчиці, ознайомила присутніх з особливостями організації та проведення занять з розвитку мовлення та ознайомлення з природним довкіллям у різновіковій групі, а також провела педагогічний практикум «Розвиток зв’язного мовлення дітей під час розгляду сюжетних картин».

Всі присутні переглянули заняття в старшій групі з пріоритетом мовленнєвих та природничих завдань «Чарівник на ім’я Слово» (Гнатюк О.В., вихователь ДНЗ «Сонечко» с. Любиковичі) та  заняття в різновіковій групі з  ознайомлення дошкільників з природним довкіллям «Допоможемо весні» (Яковець Л. М, вихователь ДНЗ «Сонечко» с. Любиковичі).

Вихователям закладів дошкільної освіти були надані методичні рекомендації та рекомендована література.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка