Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання районного методичного об’єднання  вчителів математики на Сарненщині 05.05.2018

Засідання районного методичного об’єднання вчителів математики на Сарненщині

04 травня  2018 року  в приміщенні Тріскинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було проведено засідання районного методичного об’єднання вчителів математики з теми «Особливості реалізації наскрізних ліній та формування  ключових компетентностей у процесі навчання математики».

В ході проведення засідання методист відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА Кушмирук О.С. ознайомила вчителів математики закладів загальної середньої освіти району  з теоретичною та  практичною  реалізацією наскрізних ліній та формуванням ключових компетентностей у процесі навчання математики; з навчальними програми з математики для 10-11 класів (чинних з 1 вересня 2018 р.); з особливостями проведення державної підсумкової атестації з математики в 2017-2018 навчальному році; з теоретичними засадами щодо підготовці до ЗНО-2018 з математики.

Учасники методичного об’єднання стали глядачами позакласного  заходу «Математична дуель «Хто зверху?», який підготувала та провела Мінчук Т.М. вчитель математики Тріскинської ЗОШ І-ІІІ ст. та учасниками заняття з елементами тренінгу «Дозволь собі бути щасливим», проведеним  Жученею Н.Л., практичним психологом  Тріскинської ЗОШ І-ІІІ ст.

При підведенні підсумків учителі висловились у «відкритий мікрофон»    про актуальність розглянутого матеріалу, високий рівень підготовки та практичну значимість методичного об’єднання.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка