Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Ворк-шоп молодих заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів Сарненського району 11.05.2018

Ворк-шоп молодих заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів Сарненського району

08 травня 2018 року на базі Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся ворк-шоп молодих заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів з теми «Формування ціннісних орієнтирів та громадянської свідомості учнівської молоді закладу освіти засобами гендерно-вікового підходу в процесі реалізації Концепції та Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді».

Методист РМК відділу освіти, молоді та спорту Ткач О.М. акцентувала увагу присутніх на основних напрямах роботи щодо національно-патріотичного виховання підростаючого покоління та ознайомила з планом роботи ворк-шопу.

Заступник директора з виховної роботи Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Набухотна О.І. поділилася досвідом з реалізації Всеукраїнської дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура») у системі виховної діяльності закладу. З основною метою та завданнями при підготовці школярів до участі в даній грі ознайомив керівник військово-патріотичного гуртка Усік Д.І.

 Класний керівник, тренер «Програми 15» Хомич О.М. представила шляхи впровадження та реалізації «Програми 15» для виховання в сімї патріотичних якостей. З роллю педагога-організатора закладу загальної середньої освіти щодо формування ціннісних орієнтирів та громадянської свідомості учнівської молоді засобами гендерно-вікового підходу в процесі реалізації Концепції та Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді ознайомила педагог-організатор Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Шипурьова Н.А.

На завершення ворк-шопу інструктор з тактичної медицини ГО «Рівне-ТакМед» Воронцова Т.В. провела практикум з тактичної медицини, знання з якої є обов’язковими для участі у Всеукраїнській дитячо-юнацькій грі «Сокіл» («Джура»).


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Електронні підручники