Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання районного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів на Сарненщині 11.05.2018

Засідання районного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів на Сарненщині

10 травня 2018 року в актовому залі КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» відбулося засідання районного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів з теми «Самоосвітня діяльність педагога в контексті розвитку його інноваційного потенціалу».

Методист відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації Ткач О.М. акцентувала увагу присутніх на удосконаленні рівня професійної компетентності педагога як одного з основних напрямків реформування системи освіти. Керівник районного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів Іщук О.Р. поділилася досвідом з організації освітнього процесу на засадах педагогіки партнерства в умовах реалізації Концепції нової української школи.

На засіданні були підбиті підсумки роботи районного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів за 2017-2018 навчальний рік та проведено анкетування з планування роботи на 2018-2019 навчальний рік.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка