Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання Школи молодого керівника ДНЗ на Сарненщині 12.05.2018

Засідання Школи молодого керівника ДНЗ на Сарненщині

11 травня 2018 року на базі ДНЗ №1 «Дзвіночок» відбулося засідання Школи молодого керівника ДНЗ. Його мета: удосконалення та розвиток управлінських умінь у малодосвідчених керівників, обмін практичними ідеями, які апробовані  та працюють у закладах дошкільної освіти, розвиток стратегічного, корпоративного, інноваційного мислення керівників ЗДО.

Під час засідання Корень В.А., методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації, ознайомила молодих керівників з принципами побудови річного плану роботи закладу, його структурою та змістом.  Гриневич М.П., завідувач ДНЗ №4 м. Сарни, надала допомогу в оформленні документації щодо закінчення навчального року та  підготовки до літнього оздоровчого періоду. Мисанець Н.М., завідувач ДНЗ «Малятко» с. Люхча, ознайомила присутніх з порядком та структурою проведення щорічного звітування  керівника ЗДО. Провела тест  з молодими керівниками  «Як ви проводите нараду?» та ознайомила з особливостями проведення ділових нарад в закладі дошкільної освіти Канська А.В.,  завідувач  ДНЗ №1  м. Сарни. Презентувала методичні форми роботи з педагогічними працівниками в ДНЗ  №1 «Дзвіночок» Птуха О.М., вихователь-методист  ДНЗ №1  м. Сарни.

Засідання було цікавим та змістовним. Всі його учасники почерпнули чимало корисної інформації для використання в своїй роботі, отримали відповіді на запитання. На завершення учасники висловили свої побажання щодо роботи наступних засідань Школи молодого керівника ДНЗ.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Електронні підручники