Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Офіційний візит делегації Дубенського району до смт. Позездже  Венгожевського повіту Вармінсько-Мазурського воєводства Республіки Польща 15.05.2018

Офіційний візит делегації Дубенського району до смт. Позездже Венгожевського повіту Вармінсько-Мазурського воєводства Республіки Польща

У період 10-13 травня 2018 року делегація з Дубенщини у складі голови Дубенської райдержадміністрації Юрія Парфенюка, начальника відділу освіти Дубенської РДА Галини Вознюк, Вербського сільського голови Ірини Івашинюти, учнів та педагогів Вербської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Жорнівського НВК перебувала з офіційним візитом у смт Позездже  Венгожевського повіту Вармінсько-Мазурського воєводства Республіки Польща в рамках підписаної між даними закладами освіти угоди про співпрацю.

Пограма перебування на гостинній польській землі була цікавою, змістовною, насиченою та розпочалась церемонією урочистої зустрічі делегації Дубенського району колективом школи та владою селища Позездже на чолі з війтом ґміни Позездже Богданом Могилою.

І дітям, і дорослим було цікаво ознайомитись із роботою освітніх закладів в Республіці Польща, презентаціями польських школярів про історію рідного краю, країни, відвідати уроки математики, природознавства у початкових класах, брати участь у майстер-класах для учнів з хореографії, круглому столі для педагогів партнерських шкіл, у спільних культурно-освітніх заходах.

Незабутніми будуть спогади про історичні пам’ятки міста Гіжицько, екскурсію кораблем шляхом великих Мазурських Озер, сплив байдарками та спільне вогнище всіх учасників зустрічі у  Стренгєлку.

Кожен день перебування у сім’ях, в яких проживали діти, спілкування з польськими ровесниками та колегами, батьківською громадськістю залишив у серцях і гостей із Дубенщини, і господарів море позитивних вражень та  теплоти!


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова