Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

18.05.2018

ОРГАНІЗАЦІЯ ЕЛЕКТРОННОГО ДОКУМЕНТООБІГУ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

15 травня 2018 року відбувся науково-практичний семінар «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади», організований  Університетом менеджменту освіти НАПН України спільно з Центральним державним електронним архівом України та Литовським державним новим архівом, у якому взяв участь перший проректор РОІППО Іван Вєтров.

Метою семінару було ознайомитися із законодавчим регулюванням роботи з документами сучасних форм, існуючими системами електронного документообігу, централізованого зберігання електронних документів; міжнародних стандартів, якими керуються в процесі організації діловодства й архівної справи.

Відкрив семінар із вітальним словом ректор ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, член-кореспондент Академії наук вищої освіти України, доктор філософії  Миколи Кириченко.

Виступила та модерувала захід проректор з науково-методичної роботи та міжнародних зв’язків, доктор педагогічних наук, професор Олена Отич.

Своїм більш як десятирічним досвідом і практикою організації электронного документообігу; технічних рішень і процесів; ролі керівника та компетенції персоналу поділилися литовські колеги -  директор Литовського нового архіву Ірена Касцушкевічюте та завідувач відділу нагляду Дануте Контримавічене.

Про упровадження загального електронного документообігу в Україні; особливості зберігання документів в електронній формі; нормативно-правове забезпечення та методичну базу з питань організації електронного документообігу розповіли директор Центрального державного електронного архіву України, кандидат історичних наук Юрій Ковтанюк та директор Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства, кандидата історичних наук Олександр Гаранін.

Як висновок: на даний час не очікується централізованого забезпечення програмними засобами для упровадження електронного документообігу у закладах вищої освіти; настала нагальна необхідність проведення оцифровування документів; найбільш досконале нормативно-правове забезпечення для ведення електронного документообігу та наявність певного досвіду упровадження мають кінцеві споживачі документів  і матеріалів – органи Центрального державного архіву України.

 
 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка