Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

18.05.2018

Розквітли квіти вишиванки в Немовицькій громаді

Цьогоріч День вишиванки в Україні припав на 17 травня. І саме в цей день вся Україна одягнулась у вишиванки та прикрасила не лише будинки, установи, але й вулиці міст, сіл, парки, сквери, вокзали, зупинки......популяризуючи українську культуру і традиції.

Взагалі, Всесвітній день вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. Вперше його запропонувала відзначати одна зі студенток факультету історії Чернівецького національного університету у 2006 році. Її надихнув знайомий, який постійно носив вишиванку. Того ж року у вишиванки вдяглися кілька студентів та викладачів Чернівецького університету, а сьогодні це свято  набуло міжнародних масштабів.

З великим задоволенням приєдналися до відзначення цього свята і жителі Немовицької об'єднаної територіальної громади. Вчителі та учні Немовицької, Зносицької, Тинненської, Катеринівської шкіл масово одягли красиве, різноманітне національне вбрання та протягом всього дня підтримували "дух свята" в своїх закладах. Крім того, в рамках Дня вишиванки були проведені виставки вишитих рушників, де кожен зацікавлений міг пригледіти для себе якийсь цікавий орнамент та просто помилуватися цією красою. Отож, завдяки такій ініціативі 17 травня по-особливому запам'яталось і учням, і вчителям, і жителям всієї громади! Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика