Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

18.05.2018

«До тієї гідної любові»

16 травня 2018 року вчергове відбулася творча зустріч з Олександром Смиком – українським поетом, бардом, композитором, драматургом

Непересічна постать Олександра Смика. Така ж поезія і музика - музика душі, глибоке слово, що мимоволі ранить і заживляє. Ось такий він - СМИК - поет і композитор, скульптор людських душ. Тепер він співав і читав про матір, її радість, біль і втрати (зокрема приурочені сьогоднішнім матеріям, які втратили своїх синів на російсько-українській війні); про любов, кохання і жагу; любов до життя, до свого краю.  Нагадаймо, що 22 лютого цього року він виступав з програмою «На війні як на війні», приуроченою воїнам, загиблим за Україну.

Актова зала Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти була наповнена педагогами з усіх куточків закладів освіти області. Двохгодинна зустріч в унісон з автором-виконавцем заворожила присутніх.

 

Олександр Смик єдиний в Україні член п'яти національних творчих спілок: театральних діячів, кобзарів, журналістів, письменників та Всеукраїнської музичної спілки.

Був свідком трьох ключових можливостей України відродити свою культуру і свідомість: це перша «Червона Рута» у Чернівцях, де виконувались 37 його пісень, це Духовна Республіка Бертника в Коломиї, і це на Майдані. Член Спілки театральних діячів України, є автором чотирьох п'єс, усі з них успішно поставлені на різних сценах.

 

Сотні його пісень сьогодні виконуються у співочих колах України. Лише на першому фестивалі «Червона Рута» у Чернівцях виконувалося 37 його пісень. Випущено понад 40 аудіодисків.

 

Він є автором чотирьох п'єс, усі з них успішно поставлені на різних сценах.

 

Лауреат багатьох премій, серед яких премія «Визнання» Краківської конфратерні поетів (1996), премія ім. Василя Стуса (2008).

 

Пан Олександр талановитий ентузіаст, альтруїст, дарує радість людям і вболіває за долю України.

 

 

Організатори:

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти,

Рівненське обласне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Електронні підручники