Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

День відкритих дверей у Володимирецькому  районному  колегіуму 18.05.2018

День відкритих дверей у Володимирецькому районному колегіуму

 16 травня 2018 року  на базі Володимирецького районного колегіуму відбувся День відкритих дверей для вчителів, що будуть працювати у 1-му класі у 2018-2019 навчальному році, та заступників директорів із навчально-виховної роботи, що курують початкову ланку, з теми “Організація освітнього простору Нової української школи”.

 Питання “Створення сучасного освітнього середовища у колегіумі” висвітлив А. Остапенко, директор закладу. Також до заходу були залучені психолог, який озвучив питання психологічного супроводу батьків майбутніх першокласників в умовах Нової української школи, а голови батьківський комітетів майбутніх першокласників ділилися досвідом щодо реалізації педагогіки партнерства у підготовці до роботи в Новій українській школі.

 Не менш цікавим було ранкове коло,  майстер-клас учителів -  предметників, що залучені до організації сучасного освітнього простору в закладі (творча група вчителів та вчитель трудового навчання),  та  робота в творчих майстернях вчителів початкових класів, які ділилися напрацюваннями щодо дидактичного забезпечення освітнього процесу в умовах НУШ та організації навчального середовища у класі.

 А після невеликої перерви в ході екскурсії  всі присутні мали змогу ознайомитися із освітнім простором початкових класів Володмирецького районного колегіуму.

Висловлюємо вдячність адміністрації закладу та педагогічному колективу за підготовку та проведення змістовного  заходу!


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Електронні підручники

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика