Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Серпневі педагогічні зустрічі проходять на базі Дубенського районного методичного кабінету 27.08.2018

Серпневі педагогічні зустрічі проходять на базі Дубенського районного методичного кабінету

Серпневі педагогічні зустрічі проходять на базі Дубенського районного методичного кабінету, в яких беруть участь працівники відділу освіти райдержадміністрації, районного методичного кабінету, керівники та педагогічні працівники закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти.

21-23 серпня працювало 10 секцій: управлінська діяльність та методична робота; виховна діяльність; практична психологія; інклюзивне та індивідуальне навчання; суспільствознавчі предмети, географія та економіка; дошкільна освіта; іноземні мови; біологія, екологія, хімія, основи здоров’я; предмети художньо-естетичного циклу. Учасники  обговорили питання оновлення змісту освіти, перехід від знаннєвої парадигми до компетентнісної, особливості інтегрованого навчання, надання академічної свободи у діяльності вчителя, формування нового освітнього середовища. Увагу акцентували на сутності змін у початковій школі, упровадженні нового Державного стандарту початкової освіти, запровадженні компетентнісного, діяльнісного та особистісно орієнтованого підходів, реалізації наскрізних змістових ліній в освітньому процесі. Серед висвітлених питань – пріоритети виховання особистості в умовах  створення Нової української школи, оновлення змісту освіти як основи формування національної свідомості, пріоритети діяльності психологічної служби.

27 та 28 серпня пройдуть заняття ще у 6 секціях (початкова освіта; українська мова та література; зарубіжна література; технології; фізична культура та «Захист Вітчизни»; предмети фізико-математичного циклу), учасники яких продовжать визначати та окреслювати завдання, що стосуються напрямів діяльності, освітніх галузей та навчальних предметів в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа» у Дубенському районі.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИDB query error.
Please try later.