Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Cерпнева конференція педагогічних працівників Сарненщини 29.08.2018

Cерпнева конференція педагогічних працівників Сарненщини

29 серпня 2018 року відбулася серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Сарненщини на базі КЗ «Сарненський районний Будинок культури».

У ці передвересневі дні освітянська спільнота Сарненщини зібралася для того, щоб у колі однодумців підвести підсумки діяльності освітніх установ за минулий навчальний рік та окреслити значущі орієнтири роботи на перспективу.

У роботі серпневої конференції взяли участь голова Сарненської районної адміністрації Яковчук Я.В., голова Сарненської районної ради Серпенінов Р.П., міський голова Усик С.Б., заступник голови районної державної адміністрації Параниця Н.М., заступник голови районної ради Костецький М.А., сільські та селищні голови, педагогічні працівники та представники ЗМІ.

Освітяни Сарненщини стали учасниками ранкових зустрічей, відвідали роботу презентаційних центрів методичної майстерні педагога Нової української школи та поділилися інтерактивними технологіями навчання.

З підсумками розвитку галузі освіти Сарненщини за 2017-2018 навчальний рік  та пріоритетні завдання реалізації  Концепції «Нова українська школа» присутніх ознайомила начальник відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації  Світлана Коркош.

Голова Сарненської райдержадміністрації Ярослав Яковчук привітав освітян з початком нового навчального року, висловив вдячність за терпіння, мудрість, сумлінність у виконанні високої місії – виховання підростаючого покоління та побажав педагогам здоров’я, благополуччя, старанних та вдячних учнів. У своєму виступі він акцентував увагу на завданнях та перспективах освіти району, крім того, висловив сподівання щодо покращення якості освіти та наголосив на важливості створення в районі опорних шкіл.

Голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов  у своєму виступі наголосив на підтримці реформ в  освітній галузі  Сарненщини.

За доброю традицією відбулося нагородження педагогів спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради, подяками народного депутата України, подяками міського голови, грамотами обласного управління освіти і науки.

Учасників конференції привітали вихованці ДНЗ «Веселка» №8 м. Сарни з композицією «Ми хочемо в Нову українську школу».

На завершення серпневої  конференції прийнято ухвалу, у якій визначено пріоритетні завдання діяльності закладів освіти у 2018-2019 навчальному році.

Фотозвіт за адресою: 

https://postimg.cc/gallery/1hhug80s0/


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ