Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Перший дзвінок на Дубенщині 01.09.2018

Перший дзвінок на Дубенщині

Перший дзвінок у частині закладів загальної середньої освіти, підпорядкованих відділу освіти Дубенської райдержадміністрації, традиційно пролунав 1 вересня. Урочистості відбулися у теплій атмосфері, а головними дійовими особами були діти.

Найбільша увага – до першокласників, які цього року починають навчатися за новою програмою протяжністю 12 років.

Цей святковий день особливо запам’ятається учням, батькам та педагогам Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, адже у подарунок заклад освіти отримав новий шкільний автобус. Транспортний засіб здійснюватиме підвіз учнів та дошкільнят з навколишніх сіл до Здовбицької ЗОШ І-ІІ ступенів та Здовбицького ЗДО.

Радість дітей та дорослих розділили почесні гості свята – голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк, начальник відділу освіти Галина Вознюк, які й передали шкільній родині села Здовбиця ключі від нового автобуса, побажали усім, хто в цей день прийшов до навчальних закладів здобувати знання, досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння, зустріти добрих і надійних друзів. З усією теплотою серця висловили слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю педагогам, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика