Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Вовковиївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Демидівського району готова до початку нового 2018/2019 навчального року 31.08.2018

Вовковиївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Демидівського району готова до початку нового 2018/2019 навчального року

1 серпня 2018 року  у Вовковиївській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулась  нарада  по питанню проведення підсумків  роботи школи у 2017/2018 навчальному році та завдання на 2018/2019 навчальний рік під головуванням начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму райдержадміністрації Наталії Катерняк  за участі першого заступника голови райдержадміністрації  Петра Шелеста.

На нараді були присутні дирекція та педагогічний колектив школи.Пріоритетним питанням наради стало готовність школи до роботи в умовах «Нової української школи»З успішним стартом привітала усіх присутніх Наталія Катерняк. У своєму виступі зосередила увагу на реалізації важливих засад Нової української школи у реформуванні освіти,стан проведення державних закупівель засобів навчання та обладнання  та стан виплати заробітної плати працівникам закладу.

иректор школи Валентина Романовська  підвела підсумки 2017-2018 навчального року та розповіла про готовність до нового 2018-2019 навчального року.

Нарада закінчилась відзначенням вчителів школи за сприяння розвитку учнівської творчості та значний внесок у підготовці переможців Всеукраїнських та обласних олімпіад та заходів. Грамотами начальника були відзначені: Бакалейко Марія Борисівна, вчитель математики, Ковальчук Ігор Юрійович, вчитель інформатики, Мерега Лариса Василівна,вчитель хімії та географії, Бойко Ольга Степанівна, вчитель англійської мови, Чандик Людмила Іванівна-вчитель технології, Закотюк Наталія Іванівна-вчитель української мови, Пограничний Ярослав Вікторович-вчитель музичного мистецтва, Петрук Тетяна Леонідівна-заступник з виховної роботи, Павелчак Марія Володимирівна, педагог- організатор, Рудик Віта Павлівна-заступник директора, Романовська Валентина Володимирівна-вчитель історії.

         По закінченню наради  відбувся огляд  класу в якому будуть навчатися учні  1-го класу в рамках реалізації Нової української школи.Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика