Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

День знань у Вовковиївській  ЗОШ, Демидівського району 01.09.2018

День знань у Вовковиївській ЗОШ, Демидівського району

1 вересня 2018 року у Вовковиївській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено урочисту лінійку з нагоди Дня Знань. Учні, педагоги та працівники школи, батьки отримали вітання з початком нового навчального року від голови  Демидівської районної ради С.Радченка, заступника голови Демидівської РДА П.Шелеста, начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму РДА Н.Катерняк, сільського голови В.Бондарчука.

Члени учнівського лісництва «Діброва» (учні 9-11 класів) отримали у подарунок канцелярське приладдя від наставників – керівників ДП «Млинівське лісове господарство», які презентував лісничий Вовковиївського лісництва І.Дімітрієв.  Директору школи В.Романовській  та керівнику шкільного лісництва Л.Чандик було вручено подяки від керівництва лісгоспу.

13 учням 5-8,10 класів було вручено Похвальні листи за високі досягнення у навчанні. Учні 11 класу подарували 19 першокласникам букварики та солодощі.

Керівники району після лінійки зустрілися з батьками учнів 1 класу в оновленому навчальному кабінеті. Батьки подякували за умови, які були створені для навчання першокласників в умовах НУШ.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика