Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Початок нового навчального року на Дубенщині 04.09.2018

Початок нового навчального року на Дубенщині

Мелодійними звуками шкільного дзвоника пробудився ранок третього вересневого дня. Знову вулиці сіл розквітли від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівності осінніх букетів. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – переплелись разом. Це наш край, наша Дубенщина, наша держава зустрічають День знань - справжнє всенародне свято.

03 вересня 2018 року новий навчальний рік розпочався у 16 закладах загальної середньої освіти, підпорядкованих відділу освіти райдержадміністрації. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступили на незвіданий шлях та розпочали навчання у НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ. Не менш важливим він є і для випускників, яким доведеться обирати життєву дорогу.

В урочистих заходах з нагоди Дня знань на запрошення педагогічних колективів, батьківської громадськості взяли участь Юрій Парфенюк, голова Дубенської райдержадміністрації, який привітав з початком 2018-2019 навчального року вихованців, педагогів та батьків Жорнівського НВК, Галина Вознюк, начальник відділу освіти райдержадміністрації, яка привітала всіх учасників навчально-виховного процесу Вербської ЗОШ І-ІІІ ступенів.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова