Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Педагогічний стартап – 2018 25.09.2018

Педагогічний стартап – 2018

  13-14 вересня 2018 року з ініціативи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти пройшла всеукраїнська Школа педагогічної майстерності «Педагогічний стартап – 2018». У заході взяли участь науковці та педагогічні працівники ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», освітніх установ та закладів освіти Рівненщини,  представники закладів післядипломної педагогічної освіти з 24 областей України та міста Києва, а також начальник відділу освіти Володимирецької РДА Марія Володимирівна Ошурко, завідувачч районного методичного кабінету Софія Олександрівна Шидловська та переможець районного, обласного та всеукраїнського  турів кконкурсу "Уитель року - 2018" у номінації "Фізична культура"  Марія Василівна Марковець (Суховільський НВК)
У перший день учасників заходу ознайомили з оновленим форматом проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019".
А другий день ознаменувався більш практичною діяльністю "Педагогічного стартапу-2018". Учителі-лауреати всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2018" провели майстер-класи. Взяла участь у методичному дайджесті «Рівненщина презентує досвід»  і Марія Василівна, презентуючи досвід із теми «Використання підготовчих та релаксаційних вправ – шлях до формування ключових компетентностей на уроці фізичної культури» .
Лауреатів та дипломанта всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» привітала, висловила слова подяки та вручила подарунки за вагомі досягнення під час заключного етапу конкурсу Черній Алла Леонідівна, кандидат політичних наук, ректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
Учасники «Педагогічного стартапу – 2018» обмінялися думками щодо вдосконалення організації конкурсних випробувань у регіонах, висловили думку, що конкурс «Учитель року» – це сходи до вершин творчості, до успішного майбутнього кожного педагога.
В черговий раз висловлюємо подяку колезі - Марії Василівні Марковець -  за вагомий внесок в освіту Володимиреччини, піднесення на п'єдестал успіху та визнання невеличкого закладу, рідної школи, де власне і розпочалося її професійне зростання як педагога-новатора ідей.

Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Електронні підручники