Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

 З 17 по 21 вересня олімпійський тиждень проходив у Вовковиївській ЗОШ І-ІІІ ст. під гаслом «Спортом займатися -здоров’я набиратися» 27.09.2018

З 17 по 21 вересня олімпійський тиждень проходив у Вовковиївській ЗОШ І-ІІІ ст. під гаслом «Спортом займатися -здоров’я набиратися»

Кожен початок навчального року в закладах освіти розпочинається з «Олімпійського тижня». З 17 по 21 вересня олімпійський тиждень проходив у Вовковиївській ЗОШ І-ІІІ ст. під гаслом «Спортом займатися -здоров’я набиратися», адже це має велику суспільну значимість, спрямовану на утвердження здорового способу життя.
17 вересня для учнів 9-10 класів школи пройшла виховна година «Спорт – краса і сила». У вівторок для учнів проведені перерви здоров’я «Спорт- це круто». Продовженням олімпійського тижня стала спортивна вікторина «Спорт – в житті людини» для учнів 5-6 класів яка пройшла у середу. Незабутньо і захоплююче пройшла «Розминка від чемпіона» для учнів 5-11 класів 20 вересня. 
Завершився Олімпійський тиждень ранковою зарядкою « Розпочни з себе..» для учнів 8-11 класів. Попереду цілий рік навчання, в якому учнів чекає ряд різноманітних спортивно-масових заходів та змагань шкільного, міського та обласного рівнів, де ми чекаємо хороших результатів.

Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика