Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Всесвітній день усмішки на Сарненщині 10.10.2018

Всесвітній день усмішки на Сарненщині

08 жовтня 2018 року практичними психологами району було проведено веселе та добре свято під назвою Всесвітній день усмішки.  І хоча придумав його американський художник Харві Белл, який проживав у США в минулому столітті, та перша п’ятниця жовтня – ще одна нагода кожному згадати про добро і подарувати його людям усього світу.

Це хороший привід із самого ранку усміхнутися і провести в гарному настрої весь день. Девіз дня: «Зроби добру справу. Допоможи хоча б одній людині усміхнутися», адже  усмішка «нічого не коштує, але багато дає. Вона збагачує тих, хто її отримує, не збіднюючи при цьому тих, хто нею обдаровує» (Дейл Карнегі).

Психологи навчали дітей бути привітними і щирими, усміхненими і добрими, розвивали вміння випромінювати тепло до навколишнього світу через усмішку, виховували доброзичливість, привітне ставлення до людей, прищеплювали уміння культурно поводитися.

Протягом дня дорослі та діти усміхались та веселились, розважались, дарували один одному гарний настрій та позитивні емоції.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Цифрові лабораторії Ейнштейн