Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Районна установча конференція лідерів учнівського самоврядування 11.10.2018

Районна установча конференція лідерів учнівського самоврядування

  11 жовтня 2018 року відповідно до плану роботи районної ради старшокласників «Прометей» в КПНЗ «Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва» відбулась районна установча конференція лідерів учнівського самоврядування, учасниками якої стали  представники активної учнівської громадськості та їх наставники з 38 закладів загальної освіти району.

 З вітальним словом до присутніх звернулись координатор районної ради старшокласників «Прометей», яка функціонує вже 11 років, Мирончук Ганна Кирилівна,

 На конференції також виступили головний спеціаліст відділу освіти Інна Креденсир, заступник голови районної спілки ветеранів та учасників АТО Микола Юрах, який вручив подяку  районній раді старшокласників за плідну співпрацю  та активність в проведенні благодійних акцій, та учасник бойових дій, підполковник Андрій Базан. 

 Представники учнівського самоврядування від кожного освітнього округу презентували свої проекти, що мають реалізуватись у 2018-2019 навчальному році.

Після засідання всі присутні взяли участь у висадці дерев на Алеї пам’яті загиблих воїнів в парковій зоні смт Володимирець спільно з представниками  районної спілки ветеранів та учасників АТО.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка