Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Cемінар-практикум заступників директорів з виховної роботи 11.10.2018

Cемінар-практикум заступників директорів з виховної роботи

  11 жовтня 2018 року  на базі Озерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  відбувся семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи з теми «Військово-патріотичне виховання як один із пріоритетних напрямів у вихованні особистості в умовах  НУШ», у роботі якого взяли участь  34 заступники директорів з виховної роботи.

  Військово-патріотичне виховання у школі  є невід’ємною складовою системи національного виховання  та передбачає вироблення високого ідеалу служіння народові, готовності до героїчного подвигу в ім’я  свої держави,  покликане формувати громадянина- патріота, виробляти у нього розуміння громадянського обов’язку, готовності  стати на захист своє Батьківщини. Тому, основним своїм завдання педагогічний колектив Озерської ЗОШ І-ІІІ ст. передбачає в  формуванні почуття патріотизму у підростаючого покоління, любові до свого народу, історії рідного краю.

  Із системою  роботи  з даного напряму,  що реалізується  через такі напрямки як: урочна діяльність, позакласна робота,  волонтерська діяльність, фізично-оздоровча, тощо, познайомила Катерина Михайлівна Мороченець.

  Учасники семінару взяли участь у квесті « Пізнай історію українського козацтва» та   відвідали позакласний захід « Тепло долонь і серця – захисникам України», де відбулося вшанування воїнів АТО із числа місцевих жителів.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИDB query error.
Please try later.