Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Healthy Schools на Сарненщині 19.10.2018

Healthy Schools на Сарненщині

Сарненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 увійшла до національної програми Healthy Schools, ініційованої за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Інституту модернізації змісту освіти та Національного олімпійського комітету.

«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» – унікальна трирічна соціальна програма, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondelz International Foundation.

Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я.

Healthy Schools - це набуття та засвоєння учнями нових знань про здоровий спосіб життя; це популяризація раціонального харчування та концепції “здорового дизайну” рекреацій та приміщень де перебувають і харчуються діти; це впровадження нових форм організації тематичного дозвілля учнів; це створення спільноти закладів загальної середньої освіти, що популяризують здоровий спосіб життя.

Керівник програми у Сарненській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Морозюк Оксана Євгеніївна, координатори програми Заєць Софія Вікторівна та Павлюк Оксана Василівна.

Протягом навчального року школи-учасники програми зустрічатимуться з відомими спортсменами, дизайнерами, архітекторами та експертами проекту.

П’ять найактивніших шкіл у фіналі Програми отримають гранти на закупівлю обладнання для STEM*-лабораторій.

Вітаємо УЧАСНИКІВ!

Фотозвіт за адресою:

https://postimg.cc/gallery/19vbhlowg/


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Цифрові лабораторії Ейнштейн