Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Методичний семінар «Психологічний супровід впровадження концепції НУШ» на Сарненщині 19.10.2018

Методичний семінар «Психологічний супровід впровадження концепції НУШ» на Сарненщині

Зміни, які відбуваються в суспільстві, реформування освіти у всіх ланках вимагають від сучасного педагога високого рівня психологічної компетентності та стимулюють його до безперервного самовдосконалення. Врахування психологічних аспектів розвитку учня, підтримання сприятливої атмосфери в дитячому та педагогічному колективах, вимагають від фахівця глибоких знань із психології, уміння майстерно їх застосувати. Дедалі більшої актуальності набуває формування психологічної компетентності працівника педагогічного профілю.

Теоретичні і практичні аспекти окресленої проблеми неодноразово постають предметом обговорень, дискусій,  і визначили  тематику методичного семінару «Психологічний супровід впровадження концепції НУШ», який відбувся 18.10.2018 року на базі Сарненського педагогічного коледжу РДГУ. Мета семінару полягала у розкритті основних  якостей дітей нового покоління, їх психологічних  та особистістних особливостей.

Русланою Третяк,  методистом відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА,  було розкрито питання про стосунки між поколіннями, їх цінності, інтереси, погляди і моделі поведінки.

Тетяна Захарчук, практичний психолог ЗДО «Росинка» №9, розкрила питання про фізіологічні та особистістні особливості дітей 6-річного віку.

Про «кліпове мислення» як феномен покоління Z розповіла практичний психолог Стрільської ЗОШ I-III ступенів Олена Зелінська.

Ніна Круглік, практичний психолог Глушицької ЗОШ I-II ступенів, показала вправи на розвиток мислення дітей молодшого віку.

Ірина Дзерун, практичний психолог Сарненського НВК «Школа-колегіум», учасникам семінару розкрила питання емоційного інтелекту.

Дякуємо всім учасникам за активну роботу, професійну підтримку і створення психологічно безпечного простору для роботи.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика